fbpx
EN PL
EN PL
web design - projektowanie stron www

web Design

Projektowanie stron www to nasza specjalność. Dobrze przygotowana strona internetowa to podstawa funkcjonowania każdej firmy. Niezależnie jaką branże prowadzisz strona internetowa to wizytówka Twojej firmy, dlatego postaw na nieszablonowy layout. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną grafikę, dopasujemy do Twoich potrzeb i zapewnimy pełne doradztwo w nowy wygląd Twojej strony internetowej. Zamawiając u nas stronę internetową otrzymasz, nie tylko niepowtarzalny wygląd ale także możliwość edycji treści w dowolnej chwili. Przeprowadzimy Cię przez cały proces obsługi Twojej strony. Jeśli chcesz zobaczyć co możemy dla Ciebie przygotować, sprawdź naszą ofertę.

img

Pozdrawiam

Ania Sokalska

co otrzymasz ?

01

Dokładną analizę

Przeprowadzimy dokładną analizę Twojej branży, produktu, usług, oczekiwań, a także ustalimy i zdefiniujemy idealnego klienta. Ustalimy potrzeby i doradzimy rozwiązania. Dokładną analizę przeprowadzamy po podpisaniu umowy. Zerknij na nasz proces realizacji.

02

Indywidualny projekt

Po ustaleniu szczegółów rozpoczynamy prace nad szkicem Twojej nowej strony internetowej. Tutaj ustalamy i wprowadzamy różne rozwiązania. Skupiamy się głównie na UI (user Interface). Zrobimy dla Ciebie web design :).

03

Łatwy w obsłudze CMS

Jeśli nie masz wiedz z zakresu CMS lub nie masz domeny czy hostingu, pomożemy Ci w rozwiązaniu tej kwestii. Zaproponujemy rozwiązanie, wykonamy instalację platformy WordPress, a następnie Twoją stronę i przygotujemy instrukcję użytkownika.

Responsywna strona

Projektowanie stron www powinno być dopasowane do RWD. Responsive Web Design (RWD), to automatyczne dopasowanie treści i grafiki strony do wyświetlania na różnych ekranach, na przykład ipadów czy smartfonów. Strony, które projektujemy będą responsywne i czytelne.

Potrzebujesz zmiany?

Teraz możesz mieć prostą w obsłudze stronę internetową.

Zyskaj nową stronę internetową, która będzie pracować dla Ciebie.

 

Chętnie pomożemy.

Co otrzymasz?

Nieszablonowy projekt Twojej nowej strony internetowej.

wizerunek

jest niezwykle ważny. To wizytówka Twojej marki, rozpoznawalny wizerunek, z którym Twój klient będzie kojarzył firmę. Musi być wyjątkowy i niebanalny, właśnie taki stworzymy wizerunek dla Ciebie.

one page / landing page

przygotujemy dla Ciebie identyfikację wizualną, a także przyciągającą one page lub stronę lądowania, prostą i przejrzystą. One page czyli wszystko w jednym oknie i menu odnoszące do sekcji. W połączeniu z blogiem lub stroną dla biznesu LP stworzy spójność.

blog + landing page

to wyjątkowy projekt, bo mam za zadanie trzymać fason i być wizytówką Twojej wiedzy oraz przekazu treści. Musi być niepowtarzalny i przykuwający uwagę. Taki właśnie blog stworzymy, ale dodatkowo one page wizytówka.

strona dla biznesu

stało się! Czas odświeżyć swoją stronę biznesową, udoskonalić, zmodyfikować lub stworzyć od nowa. Zmienimy Twoją stronę firmową wspólnie w zaledwie parę tygodni. Czas będzie działał na Twoją korzyść :).

sklepy internetowe

Twoja strona to cichy sprzedawca. Kiedy ty odpoczywasz, ona pracuje bez przerwy 24h/7 i musi być funkcjonalna, przyjazna. Wiemy jak zaprezentować Twoje produkty. Połączymy UI (user interface) z UX (user experience).

formularz zapytania

*zgoda - pole obowiązkowe

10 + 5 =

proces realizacji

Kontakt

01

Wyślij do nas wiadomość mailowo lub przez formularz kontaktowy. Przedstaw nam w paru zdaniach czym zajmuje się Twoja firma oraz jaki pakiet biznesowy by Cię interesował. Dzięki tym informacjom przedstawimy ofertę i tutaj właśnie zaczyna się pierwszy krok do Twojej nowej strony.

Umowa

02

Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy umowę, która będzie zawierała zakres usług, termin realizacji, kwotę zaliczki oraz całości wynagrodzenia. Umowa zabezpiecza Ciebie oraz nas i jest niezbędna do rozpoczęcia pracy nad Twoją nową stroną internetową.

Analiza

03

Po zakończeniu dwóch pierwszych kroków przechodzimy do szczegółów. Na podstawie wypełnionego kwestionariusza wizji strony, wysłanego wcześniej mailem, poznamy Twoje oczekiwania. Ponadto będziemy w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Projektowanie

04

Rozpoczynamy wstępne projektowanie layoutu strony. Na tym etapie bierzemy pod uwagę potrzeby, cele i zakres budżetu. Dobieramy kolory, zdjęcia, grafikę, a także dbamy o spójność całości. Web design projektowanie stron www – tu rozpoczyna się nowy start.

Poprawki

05

Do szkicowego layoutu wprowadzamy zmiany i poprawki zgodnie z Twoimi wskazówkami i oczekiwaniami. Podpowiemy różne rozwiązania. Możesz dokonać trzech poprawek w przeznaczonym budżecie.

Gotowa strona

06

Po zakończeniu i wdrożeniu przygotowanego szkicu przychodzi czas na końcowe rozliczenie. Wysyłamy Ci na maila fakturę końcową, do której ewentualnie doliczymy zamówione godziny dodatkowe. Po opłaceniu faktury otrzymujesz końcowe materiały oraz instrukcję użytkowania CMS.

Nie zwlekaj!

Zacznij zmieniać

swoją stronę już dziś!