fbpx
Maszyna
certyfikat

Drukarnia naklejek

Jesteśmy drukarnią naklejek / etykiet ale także robimy wydruki na innych materiałach. Proces produkcyjny rozpoczyna się w naszym studiu graficznym, gdzie projektujemy naklejkę a następnie po ostatecznej akceptacji przez klienta zlecenie trafia na dział produkcyjny. Wykonujemy etykiety o różnych formatach, dowolnych kształtach, na różnych foliach już od 1 szt.

Naklejki drukowane są ekologicznymi farbami, które posiadają certyfikat GreenGuard Gold.

Certyfikat GreenGuard GOLD jest wydawany przez UL Environment produktom spełniającym bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące emisji zapachów. Produkty, które otrzymały ten certyfikat mogą być stosowanie np. w szkołach czy placówkach zdrowia.

Nasza drukarnia naklejek to miejsce gdzie, służymy radą i doradztwem. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego to nasze studio graficzne sprosta zadaniu i przygotuje dla Ciebie kreacje graficzną.

NAKLEJKI
na folii

NAKLEJKI
3D

NAKLEJKI
odblaskowe

Naklejki na folii

Realizujemy wydruki na foliach samoprzylepnych błyszczących, matowych, przezroczystych. Na zdjęciu poniżej pokazujemy nadruk w kolorze czarnym na folii mat i błysk, aby pokazać różnicę nadruku na tych podłożach. Każda naklejka jest indywidualnie nacinania ploterem po zaprojektowanej linii nacinania. Możemy wykonać naklejkę o dowolnym wymiarze oraz kształcie.

Naklejki drukujemy ECO farbami oryginalnymi marki MIMAKI, które posiadają certyfikat Green Guard GOLD, co potwierdza niski poziom emitowanych zapachów.

Każda powierzchnia przed przyklejeniem naklejki powinna być oczyszczona i odtłuszczona.

Zapraszamy do składania zapytań o wycenę.

ploter
certyfikat
Drukarnia
naklejki czarne
ploter

Naklejki 3D

Naklejki 3D drukowane są na folii błyszczącej a także nacinane na arkuszu, a następnie zalewane żywicą poliuretanową, która nadaje naklejce charakterystyczny efekt trójwymiarowości ale dodatkowo chroni przez działaniem czynników zewnętrznych.

Naklejki 3D bardzo często mają zastosowanie w znakowaniu gadżetów reklamowych, trofeów, branży motoryzacyjnej, produktach AGD, kserokopiarkach, drukarkach, komputerach itp.

Oczyść i odtłuść powierzchnię przed przyklejeniem naklejki.

Zapraszamy do składania zapytań o wycenę.

Drukarnia
naklejki czarne