EnglishPolish
home o nas produkty promocje projekty kontakt

Produkty

Poniżej znajduje się lista dostępnych produktów w naszej ofercie. Proszę kliknąć odpowiednią kategorię.DRUK PERSONALIZOWANY
DRUK WIELKOFORMATOWY
REKLAMA ZEWNĘTRZNA
OBRÓBKA LASEROWA
ETYKIETY NALEPKI
GADZETY REKLAMOWE
POBIERZ GOTOWE SZABLONY


Pieczątki

 

WAGRAF

Opis produktu
Pieczątki Wagraf preink są produkowane w technologii flashowej, która umożliwia zrobienie pieczątki w 5-10 minut. Jest to najnowocześniejsza i w pełni ekologiczna metoda wyrobu pieczątek.

 

MODICO

Opis produktu
Pieczątki Modico są produkowane w technologii Sun Stamper (technologia błyskowa: "flash system"), która umożliwia zrobienie pieczątki w 5-10 minut. Jest to najnowocześniejsza i w pełni ekologiczna metoda wyrobu pieczątek.

 

COLOP EOSOpis produktu
Pieczątki EOS wykonane są w technologii błyskowej, która umożliwia zrobienie pieczątki w około pięć minut. Niepowtarzalnym atutem pieczątki EOS jest jej najwyższa jakość odbicia.

 

COLOP GREEN LINE

Opis produktu
Automaty ekologiczne. Innowacyjna produkcja automatów przyczynia się do znacznej redukcji odpadów oraz oszczędności zasobów energii. Ponad 75% komponentów automatów z serii Classic Green line oraz 80 % z serii Printer pochodzi z procesu recyclingu. Drewniany trzon z drewna bukowego serii Classic oznaczono symbolem FSC - organizacji odpowiedzialnej za zarządzanie lasami. Kartonowe opakowanie jest materiałem w 100% odzyskanym. Dodatkowe zalety produktów oraz wielkość płytki odpowiadają charakterystyce automatów Printer. Użytkownik produktu świadomie przyczynia się do ochrony środowiska.

 

COLOP


Opis produktu
Automaty samotuszujące do pieczątek produkcji firmy COLOP to najbardziej znane i popularne automaty samotuszujące. Wyróżnia je doskonała konstrukcja i najwyższa jakość wykonania. Wszystkie modele posiadają prostą w wymianie poduszkę zastępczą, która zapewnia czytelne i wyraziste odbicie pieczątki.
Guma do stempli o grubości 2 mm, dostosowana do automatów COLOP, wytwarzana metodą grawerowania laserowego.

 

COLOP ROLLER STAMP


Opis produktu
Roller stamp to zupełnie nowa pieczątka pozwalająca w łatwy i szybki sposób opisać korespondencję, faktury i wszelkiego rodzaju pisma. Produkt jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Roller stamp ma bardzo wyraźny wzór odbicia. Widoczny na oprawie wzór ułatwia identyfikację poszczególnych produktów. Roller stamp jest aktualnie dostępny w wersjach: KOPIA, ORYGINAŁ, WAŻNE, ANULOWANO, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ, INFO, OK oraz PRIOTYTET.