EnglishPolish
home o nas produkty promocje projekty kontakt

Produkty

Poniżej znajduje się lista dostępnych produktów w naszej ofercie. Proszę klikn±ć odpowiedni± kategorię.DRUK PERSONALIZOWANY
DRUK WIELKOFORMATOWY
REKLAMA ZEWNĘTRZNA
OBRÓBKA LASEROWA
ETYKIETY NALEPKI
GADZETY REKLAMOWE
POBIERZ GOTOWE SZABLONY


PapieryPapier 140 g

Przeznaczenie: sztywny i stosunkowo gruby papier najwyższej jakości. Przeznaczony do druku grafik eksponowanych w pomieszczeniach. Maksymalna szerokość zadruku 1300 mm.

Papier Foto 200 g

Przeznaczenie: sztywny i stosunkowo gruby papier najwyższej jakości. Przeznaczony do druku grafik eksponowanych w pomieszczeniach. Maksymalna szerokość zadruku 1500 mm.

Papier Blue Back

Przeznaczenie: billboardy, plakaty zewnętrzne. Blueback Papier ze specjalnym niebieskim podkładem izolującym od podłoża. Materiał do klejenia na mokro, odporny na kleje do zastosowań billboardowych. Wykorzystywany w branży wystawienniczej jako tani nośnik reklamy. Szerokie zastosowanie jako typowy nośnik papierowy.

Papier Whiteback

Przeznaczenie: krótkoterminowe ekspozycje wewnętrzne. Gramatura 150 g/m2. Zastosowanie: plakaty (stoiska targowe, antyramy, tablice reklamowe i inne).

Citylight

Przeznaczenie: citylighty, kasetony podświetlane. Citylight Znakomicie nadające się do produkcji podświetlanych reklam wykonywanych na papierze. Równomiernie rozprasza światło.