EnglishPolish
home o nas produkty promocje projekty kontakt

Produkty

Poniżej znajduje się lista dostępnych produktów w naszej ofercie. Proszę klikn±ć odpowiedni± kategorię.DRUK PERSONALIZOWANY
DRUK WIELKOFORMATOWY
REKLAMA ZEWNĘTRZNA
OBRÓBKA LASEROWA
ETYKIETY NALEPKI
GADZETY REKLAMOWE
POBIERZ GOTOWE SZABLONY


Etykiety samoprzylepne i naklejki 3D

 

NALEPKI 3D


Opis produktu
Wylana na powierzchnię kolorowej, samoprzylepnej etykiety przezroczysta, poliuretanowa żywica nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Nalepki 3D są odporne na wilgoć, promieniowanie UV a także na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się jako znaki firmowe dla wszelkiego rodzaju produktów: komputerów, samochodów, mebli, sprzętu elektronicznego, agd itp.

 

ETYKIETY

Opis produktu
Drukowane są na maszynie cyfrowej (kolory CMYK) na papierze samoprzylepnym lub na folii samoprzylepnej. Możliwość laminowania folią matową, naklejania na podkład magnetyczny oraz nadania wypukłości przez wylanie żywicy poliuretanowej (nalepki 3D). Etykiety mogą mieć dowolne kształty i wymiary.
Samoprzylepne etykiety z folii są odporne na wilgoć i promieniowanie UV.

 

PODKŁAD MAGNETYCZNY


Opis produktu
Folia magnetyczna jest to namagnesowane elastyczne tworzywo sztuczne, które przylega do powierzchni metalowych (np. lodówka, samochody, metalowe tablice itp.).
Etykiety na podkładzie magnetycznym to doskonałe gadżety reklamowe, jak również materiały informacyjne i ekspozycyjne.
Istotną zaletą w stosunku do materiałów samoprzylepnych, jest możliwość wielokrotnego ich "przyklejania" i "odklejania" bez uszkodzenia.